Blog

Začínáme – Svatební Květiny, základy


Začněte plánovat svůj svatební den s těmito instrukcemi ke svatebním květinám.
Je pravděpodobné, že jste nováček, pokud jde o květiny. Nicméně, teď jste budoucí nevěsta, která plánuje svůj svatební den, a najednou musíte učinit rozhodnutí jakou mít kytici, jak vyzdobit svatební sál, obřad, doprovod, automobil aj.. Zdrcující? Víme! Naštěstí jsme tu, abychom vás tímto procesem provedli, takže si můžete vychutnat plánování svatebních květin bez zbytečného stresu. Přečtěte si prostřednictvím těchto užitečných tipů. A pokud budete mít nějaké otázky, zeptejte se, či si rovnou domluvte schůzku.
Objevte svůj styl
Zavřete oči a představte si dokonalý pohled na svatbu. Bude formální, nebo neformální? Rozsáhlá, či jednoduchá? Odvážné, či neutrální barvy? Jste tradičně ve prospěch růží, či lilií, nebo máte chuť na současnější květinové motivy obsahující bylinky, ovoce, aj.? Vaše svatební květiny jsou více než pastvou pro oči, stanovují atmosféru celé akce. Znát styl svatby je první z korků správným směrem. Zde na webu můžete nalézt spoustu tipů a nápadů na svatební květiny a nespočet dalších návrhů vám velice ráda ukáži osobně.
Vaše paleta 
Barevné schéma by mělo vyplynout přímo z vašeho požadovaného stylu. Dnešní trendy jsou svatební květiny v tradiční bílé a pastelových barvách, moderní a dobrodružné tmavé tóny a citrusové odstíny. Květiny v odpovídajících odstínech nebo svěžích kontrastech jsou úžasné, ale ujistěte se, že korespondují s celkovým svatebním motivem. Vyberte si svatbu podle barvy, a svatba bude vyjadřovat vašeho ducha. Pokud si stále nejste jisti, kde začít, vezměte šaty družičky a s vaší florstkou vyberte hodící se odstíny.
Sezónní svatební květiny
Znáte své „květinové téma“ a již jste si vybrali barevné schéma. Při rozhodování o konkrétních květinách, berte v úvahu roční období, ve kterém chcete, aby proběhla vaše vysněná svatba. S výběrem vám může pomoci článek s názvem „Průvodce sezónními květinami“
Najmutí floristy
Dokonce i tvůrčí a umělecky nadaná nevěsta bude mít k prospěchu profesionální schopnosti floristy. Váš svatební den bude plný aktivit, a nebudete chtít trávit zásadní hodiny tápáním s umístěním a vzhledem každé kytice. Florista není nutně problémem vašeho svatebního rozpočtu. Dobrý florista by měl být schopen pracovat ve stanoveném rozpočtu.
Váš květinový rozpočet
Přiznejme si to: Stanovení kolik svatební květiny mohou stát pravděpodobně není aspektem svatby o níž jste od mala snili. Výši vašeho svatebního rozpočtu můžete vidět jako největšího nepřítele mezi vámi a vašimi dokonalými svatebními květinami. Ne však, pokud se budete moudře rozhodovat, ale měli byste mít dostatek peněz na vytvoření a obsazení „květinového téma“, jež si přejete. Očekávejte, že svatební květiny stráví asi 8-10% z celkového rozpočtu na svatbu.