O nás

Vážené návštěvnice, návštěvníci,

Jmenuji se Jana Babická a představuji vám „Květiny s úsměvem“. Oceňuji čas, který věnujete prohlédnutí mých stránek. Udělali jste skutečně dobrý krok k začátku plánování vaší květinové výzdoby, speciálně budoucí nevěsty. Rozumím jak důležité je mít květinovou výzdobu, či svatební květiny jaké jste si vždy představovali.

Můj příběh

Vázání a aranžování květin se profesionálně věnuji od roku 1998. Po úspěšném absolvování střední zahradnické školy jsem získávala praxi v květinářství, ale jejich styl práce mi zcela nevyhovoval. Jednání bylo příliš anonymní a neosobní. Proto jsem zvolila jiný způsob péče o zákazníka. I nadále si doplňuji znalosti účastí na různých seminářích, konzultacích s kolegy z oboru, sledováním odborných časopisů s trendy ve vázání a aranžování. Ještě na škole jsem byla vybrána pro účast v soutěži Brněnská růže. Aktivně se účastním několika výstav konaných v jarních a podzimních měsících.

Moje filosofie

Mám mimořádně ráda květiny. Snažím se ukázat, že díky mé práci a odhodlání při navrhování květin dokážu udělat váš den speciálním. Ráda dokazuji, že vazba a aranžování květin nemusí být nákladné a může to zkusit každý. Snažím se, aby lidé v mé práci nacházeli inspiraci a nápady. Před naší počáteční konzultací bych chtěla vědět něco málo o vás! Osobně se sejdeme, pokud však preferujete emailovou komunikaci, prosím vyplňte dotazník na stránce s kontaktem tak, aby mi to pomohlo připravit se na plánování vaší květinové výzdoby.

Velice se těším na naše setkání

Jana Babická